3 tipy na hračky na cesty

Protože letní prázdniny a s nimi spojené cestování a výlety začaly, ráda bych vám dnes představila hračky z eshopu KidTown, které se hodí na cesty a pomůžou vám tak vašim ratolestem alespoň trochu zkrátit dlouhé chvíle.

Všechny hračky, které vám tady chci ukázat jsou vhodné na cestování autem, na dovolenou, do letadla nebo třeba k doktorovi do čekárny.

První tip – Puzzle na cesty / Puzzle to Go

Jedná se o puzzle značky Mudpuppy, které se rozměrově (30,5 x 23 cm) hodí na sklápěcí stolek v letadle nebo ve vlaku. Emmička s takovými puzzlíky teprve začíná, ale líbí se jí koukat, jak to skládám já a nebo chce ode mě pomáhat.

Po složení ji baví se na obrázek koukat a poznávat zvířátka, takže ji to zabaví na dostatečně dlouhou dobu.

Puzzle s tímto motivem seženete tady. Najdete tam těch motivů ale víc, jako třeba letadlo, dinosauři, kouzlo jednorožce a mnoho dalších. Cena za puzzle je 419 Kč.

Druhý tip – magnetická tabulka MagPad Mini

Na tuhle hračku jsem byla opravdu zvědavá, protože podle obrázku jsem si úplně nedokázala představit, jak si s tím bude Emmičku hrát.

První pokus Emmičku zabavit v autě právě touhle magnetickou tabulkou MagPad a mě bylo jasné, že tohle bude opravdu skvělý společník na cesty. Emma je pokaždé fascinovaná, jak postupně vytahuje magnetky nahoru. Když ji to pak přestane bavit, začne je zamačkávat a takhle dokola.

Větší děti z magnetků vykouzlí určitě krásné obrázky podle své fantazie a když fantazie náhodou dojde, jsou součástí i obrázkové vzory, podle kterých můžou krestli děti, ale zkrátit chvilku si můžou i rodiče. (fakt to baví i mě :))

Magnetky jsou opravdu dobře jištěné, takže se nemusíte bát, že by se vám tabulka někde vysypala.

Tabulku MagPad můžete koupit tady, a to za cenu 609 Kč.

Třetí tip – cestovní magnetická knížka Magna Carry

Myslím, že ne jedno dítě baví samolepky. My máme samolepkami polepené celé auto 🙂 Ale co teprve když může lepit, sundat, lepit, sundat a zase lepit a takhle pořád dokola jako třeba s těmito magnetkami, ze kterých můžete společně tvořit příběh. Navíc pokaždý jiný.

Tahle knížka má praktické ouško, díky kterému se snadno přenáší i dětem a je uzavřená na magnet po celé své rozloze. Díky možnosti odklopit obě dvě strany, mají děti spoustu prostoru na hraní.

Já Emmičce vybrala knížku s lesními pohádkami, ale vybírat můžete opět z několika motivů

Magnetickou knížku koupíte zde za 599 Kč

Veškeré tyto cestovní hračky můžete koupit na eshopu KidTown

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..