Stylový hotel Wellness Stará Pekárna v centru Liberce

Už to bude měsíc, co jsme si udělali výlet do Liberce. Města, ve kterém jsem byla naposledy před víc jak deseti lety. Na otázku, jaké ubytování v LIberci pro nás bude to nejlepší, jsem tedy odpověď hledala tak trochu marně. 

Při výběru hotelu jsem neměla moc ponětí, v jaké části budeme, co bude v okolí, jak moc bude baby-friendly apod. Ono totiž popis na internetu se kolikrát liší od toho, jak je to pak ve skutečnosti.

Pokoj jsem zarezervovala docela na poslední chvíli. Při výběru jsem dala na hodnocení na Bookingu, kde měl Wellness hotel Stará pekárna vysoké hodnocení 9.0, které je opravdu oprávněné. Ubytovaní jsme byli dvě noci a bez snídaně, kterou si ale můžete také zaplatit. My měli v plánu zajít na snídani do Mikyna Pointu, takže jsme snídani na hotelu vynechali. Podle hodnocení na internetu je ale snídaně velice chválená.

K poloze hotelu. Hotel se nechází téměř v centru Liberce (cca 2 minuty chůze) s parkováním, které se na noc navíc zamyká. Recepce funguje jen určitou část dne (tuším, že od 13 nebo 14 hod do 21 hod). Ta 21. hodina je zřejmě jen orientační, protože jeden večer byla zavřená už cca o půl 8. Klíč ale máte, takže uvěznení venku určitě nezůstanete 🙂

Pokoje jsou stylově vybavené. Na zemi je koberec, což sice z hygienických důvodů není asi úplně to nejlepší, ale pro naši lezící, pořád si stoupající a tím pádem i občas padající slečnu to bylo ideální. Na pokoji najdete, televizi, varnou konvici i miniledničku. Co tam ale není je třeba fén na vlasy (přiznám se, že ten mi tam trochu chyběl). Jinak byl pokoj moc čistý a útulný. Jediné co bych mu vytkla jsou vrzající postele (každý rodič malého dítěte jistě pochopí 🙂

Plusy a mínusy hotelu

+ kousek od centra

+ klidná lokalita

+ vybavení pokoje

+ stylový desig

+ čistota

– recepce fungující jen část dne

– chybí výtah a pokoje jsou v prvním a druhém patře hotelu

– kočárek na pokoj nedostanete

– dost přemrštěná cena za wellness (1000 Kč za hodinu vířivky mi přijde teda dost)

Byli jste tady také ubytovaní? Jaké jsou vaše zkušenosti? 🙂

Krásnou středu

Vaše Verča 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..