Vymazlená kavárna. Ráj pro miminka, děti i dospělé

O téhle kavárně vám sem prostě musím napsat. Těm, co mě sledují na Instagramu nebo Facebooku, určitě nějaký ten příspěvek nebo fotka k tomuhle zařízení neutekla. A o jakou kavárnu jde? Přece o Vymazlenou kavárnu, kterou najdete v Havlíčkově Brodě.

A že se jedná o opravdu vymazlenou kavárnu si všimnete na první pohled.  A vlastně i na druhý a na třetí, protože pokaždé, když tam přijdu, objevím něco, nějakou malou drobnost, které jsem si před tím nevšimla :).


A co hlavně. Je to ráj nejen pro děti, protože já zatím nebyla v kavárně, která by měla tak obrovský dětský koutek jako tahle (obchodní centra nepočítám), ale i pro dospělé, kteří si můžou vychutnávat ty neskutečné dobroty, které kavárna nabízí. A že jich je! Jestli jste tak nerozhodní jako já, nějaký ten čas strávíte nad tím, co dobrýho na zub si dát. 

Na své si přijdou i příznivci raw pochoutek. Navíc se zde i vaří, takže si můžete dát třeba burge, salát nebo panini. K obědu nabízí i polední menu! Můžete si tady koupit i keep cup a pokaždý, když si půjdete dát někam kafčo, nechat si ho udělat do tohohle skvělý hrníčku místo kelímku. Jste tak nejen cool a in, ale i šetrnější vůči přírodě!

Další věc, která dává tomuhle krásnýmu zařízení několik plusových bodů, je to, že je nejen pro větší děti, ale i ti nejmenší tam mají své zázemí. Místnost na kojení, přebalování s hračkami na zabavení, nočníky i menší záchod, pro trochu větší děti :).

Dětský koutek je zpoplatněn 20 Kč (takže žádná závratná částka a pomáháme tím tak udržovat tohle místo hezkým)

Můžete si tady uspořádat i dětské oslavy a party.

Co určitě doporučuju! O víkendu si místo raději ZAREZERVUJTE, nebo se vám stane jako poprvé nám, že prostě nebude místo a vybudete muset smutní odcházet. V týdnu od 11 do 15, když jsme tam byli, bylo místa až až :). Pro mě a hlídání toho mýho malýho torpéda ideálnější.

Nenechte se hlavně zmást příjezdovou cestou ke kavárně. Budete mít chvíli asi pocit, že jedete do nějaké továrny (jak mi řekl Filip). Na konci vás ale čeká tohle krásné překvapení. 

Z druhé strany je ale kavárna na konci krásného parku, který by mohly leckterá města Havlíčkobrodským závidět. Pokud tedy budete mít plný břicha po těch dobrotách, nebo vám budou děti spát ještě z auta (jako zrovna nám) a počasí vám bude přát, určitě se tímhle parkem projděte.

Za mě je tahle kavárna jedna z nejlepších nejen tím, že je na 200% baby-friendly, ale i tím, co nabízí a že to je navíc jedním slovem skvělý gastro zážitek, navíc má hrozně milou obsluhu.

Proto tohle místo budu doporučovat a básnit o něm 🙂

Ještě jste tu nebyli? Tak na nic nečekejte a vyražte sem.

Máte další tipy na podobná zařízení kdekoliv po ČR? Napište ho i pro ostatní sem do komentáře. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..