Výbavička pro miminko od Luna Baby

Pár měsíců před příchodem našeho dalšího člena rodiny jsem začala zjišťovat, co všechno mi po Emmičce zůstalo a co všechno musím, respektive chci, pořídit.

Čím jsem si byla jistá, že chci pro tohohle prcka nové, byla taková ta tradiční miminkovská výbava jako zavinovačka, hnízdečko, deka, apod. Emmička třeba ani hnízdečko neměla. Já vlastně před 5 lety ani nevěděla, že něco takového existuje :).

Když mě oslovila paní z Luna Baby, jestli bych nechtěla pro malou ušít na míru celou výbavičku včetně hnízdečka, neváhala jsem ani minutu. Nakonec jsem se ani nemohla rozhodnout, do jaké barvy a vzorů výbavu ladit. Protože jsem ale nevěděla, jestli za námi přijde holčička nebo chlapeček, chtěla jsem něco neutrálního.

Za pár týdnů mi přišel ne balíček, ale balík plný nádherných věcí. A já po půl roce aktivního používání všeho, můžu s klidným srdcem napsat tu nejlepší možnou recenzi, jak na hnízdečko, které jsme využívali každý den a které se dá samozřejmě použít oboustranně, tak na zavinovačku, která byla mou nejoblíbenější, i přesto, že jsem doma měla ještě asi další čtyři.

Nádhernou dečku, používáme doteď a využívat budeme dál. Stejně jako mušelínové plínky ze stejného vzoru, jako je deka.

Hraní na prošívané dece Medulka miluje a já miluju její vzor. Navíc tuhle hrací deku využijeme určitě ještě dlouho.

Mrkněte se na stránky Luna Baby a vyberte si tu nej výbavičku podle svého.

A já děkuji Pavle z Luna Baby, že jsme mohli její s láskou ušité produkty vyzkoušet „na vlastní kůži“

Pozn.: Produkty jsem obdržela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..