Tolik co říct…

Taky se vám na mateřské stává, že nic nestíháte? Nemáte čas absolutně na nic, prcek vás zaměstnává natolik, že jste rádi, že se vůbec stihnete najíst? Tak přesně do tohoto období jsem se teď dostala a trvá to už víc jak měsíc.

pexels-photo-415824

Prožili jsme toho s mou rodinkou tolik a o všem bych chtěla napsat, u něčeho mám dokonce natočené i video, jen je potřeba to dát do kupy. Emmička mi to ale zatím nedovolila 🙁 Už jí je 8,5 měsíce, je to pěkný šídlo a vyžaduje teď hodně pozornosti. Od té doby, co se naučila lézt, nedělám nic jiného, než že za ní lítám a protože nerada dělám věci jen napůl a ten čas jsem teď radši věnovala malé, tak na nějaké psaní článků mi prostě nezbýval čas.

To bych ale teď chtěla napravit a proto vám chci prozradit, na jaké články se můžete těšit.

Už je to dva měsíce, co jsme byli v Itálii a já mám pořád ještě videa v počítači, která bych ráda dala dohromady a ukázala vám střípky z naší první dovolené s miminkem.

Taky chci napsat menší recenzi na hotel, kde jsme byli v Itálii ubytovaní a hotel, ve kterém jsme přespali v Rakousku, abychom nejeli zpátky cestu najednou, protože to je s naším malým šmoulou trochu náročnější.

Hned jak jsme přijeli z dovolené, začali jsme s Emmičkou chodit na plavání. Což je úplně super a Emmička si to užívá. Ještě aby ne, když je to Ryba 🙂

Taky jsem sobě i malé pořídila spoustu věciček, o které bych se s vámi ráda podělila.

To je něco málo z toho, o čem mám v plánu napsat.

Další věci nás ale čekají, takže toho bude moc a moc a já jen doufám, že budu mít čas o to vše s vámi podělit.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..