Můj wishlist vybavení na chalupu

Jak už jste si určitě všimli na sociálních sítích, přestavujeme starou chaloupku, kterou budeme snad už brzy pronajímat. A třeba zrovna vám 🙂

Z velké části už máme hotovo, ale zbývá nám ta nejdůležitější část. Vybavit chalupu tak, aby se v ní všichni cítili příjemně a interiér působil nejen vkusně, ale i útulně. Proto teď spoustu času věnujeme brouzdání na internetu a hledáme, čím bychom mohli vyplnit a zútulnit prázdné místnosti.

Spoustu věcí, jako třeba dveře, okna, postele, skříňky pod umyvadla a další nám dělá nebo dělal truhlář. Pak jsou ale věci, které na internetu uvidíte a řeknete si, že tenhle styl je právě to, co hledáte.

A tady je můj wishlist toho, co bych si na naší chalupě představovala: 

Gauč/pohovka

S gaučem do malého nízkého prostoru to je vcelku složité. Žádný velký do L nebo U se nám tam nevejde, takže potřebujeme něco decentního na nožkách. Nějakou pohovku. Dalším požadavkem na tenhle doplněk je, aby se dal rozkládat a byl tím pádem pohodlný i pro spánek.

Z toho, co jsem na internetu našla se mi líbí něco na tento způsob

Jen si nejsem jistá těmi křesly. Myslím, že půjdeme do varianty pouze s jedním křeslem a s jiným vzorem čalounění.

Nebo tohle opět s jinou látkou:

Víc pohovek najdete tady:  https://favi.cz/produkty/kategorie/sedaci-soupravy

Noční stolky

Jak už jsem psala, postele nám dělal truhlář. Musí být nízké, protože máme v podkroví dost nízko střechu, tak aby se člověk pohodlně vyspal, nešlo to vyřešit jinak. Jsou dělané ze starých trámů a vypadají dost dobře. Už se těším, až vám je ukážu v celé své kráse i s tím supr trupr povlečením, co pro ně mám :).

A u postele nesmí chybět noční stolek, třeba na odkládání knížek, mobilu a různých drobností, které chce mít člověk při ruce.

Všechno máme v dekoru přírodního dřeva, proto bych chtěla, aby noční stolek byl něčím zajímavý. Něco na tenhle způsob. Co myslíte?

Nebo pak něco decentnějšího:

Nebo jednoduchá bílá?

Další noční stolky najdete tady: https://favi.cz/produkty/kategorie/nocni-stolky

Lampičky

Bez lampiček nejsou noční stolky. Mně se líbí něco jednoduchého. Třeba tohle:

Umyvadlo na desku do koupelny

Tam už mám jasného favorita. A tím je:

Tak to byla menší ukázka toho, co by mohlo být a bude součástí vybavení naší chaloupky. A já se těším, až ji už brzy doděláme a přivítáme v ní první hosty. A třeba to budete zrovna vy 🙂

Článek vznikl ve spolupráci s Favi.cz, kde najdete spoustu věcí pro vybavení nebo zútulnění právě vašeho domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..