MAMAfest – festival pro všechny podnikavé (nejen) maminky

Mamafest je určený nejen maminkám, ale všem lidem, co by rádi restartovali kariéru a seznámili se s inspirativními lidmi. 🙂

Minikonference zaměřená na ženy/mámy, které čeká návrat do pracovního procesu. Zaměřili jsme se jak na ty, co chtějí začít podnikat, tak i na maminky, které hledají zaměstnání nebo přivýdělek. A dostane se i na neziskový sektor, kde jsou ženy velmi aktivní.

Celý den plný inspirace, nových kontaktů a nápadů. Skutečných příběhů, ve kterých nepůjde jen o byznys, ale o touhu, abyste dělaly, co vás baví, naplňuje, v čem vidíte smysl a co vám nenaruší chod rodiny, nebo manželství.

Přijďte se nastartovat.

Na co se na Mamafestu můžete těšit?

Na přednášky i reálné příběhy jiných maminek. Na programu bude:

 • Lucie Václavková poradí s nastavením podnikání – chcete začít? Přijďte si ji poslechnout.
 • Miriam Vránová – zkušená PRistka, která radí ostatním ženám, jak vést a zakládat neziskovky.
 • Zora Arazimová – pracuje 6 let v v oboru HR, zároveň založila neziskovou organizaci Genixa, kde pořádají workshopy na témata související s hledáním zaměstnání.
 • Tereza Veselá – určitě ji znáte jako blogerku Madame Coquette, nyní se věnuje profesionálnímu focení. Zajímá vás její příběh?
 • Pavla Dandová je také blogerka, kromě toho vede kurzy o nošení dětí a založila nadační fond S lehkou hlavou.
 • Lucie Šálená si založila e-shop s hračkami Chytrá opička. Co vše vedení e-shopu znamená?
 • Jana Hejnicová nastoupila do startu-pu Dodo. Jaké to pro ni bylo nastoupit do zaměstnání? Jak se připravovala na pohovor? I ona ale chystá vlastní projekt pro mámy Mamarket.
 • Petra Uharček se věnuje blogování už několik let, z jejího blogu Myhomestyle se postupně také vyčlenila část s e-shopem. Kde bere nápady a čas na tvorbu?
 • Gabinu Hrdina si vybavíte, když se řekne houpací prkno. Její značka Utukutu proráží do celé Evropy, přitom začínali teprve v roce 2014. Je složité vyrobit a prodat vlastní hračky?

Sháníte brigádu nebo přivýdělek? Na programu vystoupí také Aneta z Mavimi – projektu, který dává maminkám možnost získat práci na flexibilní úvazek. Zájem je i o přednášku na téma založení e-shopu.

Lístek stojí jen 250 Kč a máme jich na prodej celkem 80.

V ceně jsou nejen přednášky, ale taky malé občerstvení a poukázka na kávu.

V tombole můžete získat třeba kupón na dentální ošetření od Canadian Medical, termotriko české značky ScutumWear, růžový diář Doller, roční pronájem e-shopu od Shoptetu, láhev růžového vína nebo poukázku od Biana.

 

A teď dobrá zpráva! Jeden lístek mám pro někoho z vás 🙂 Tak si o něj pojďme ZASOUTĚŽIT.

Podmínkou výhry lístku je:

 • sledovat můj profil na Facebooku NEBO Instagramu
 • a napsat, proč zrovna vy byste chtěli vyhrát lístek na MamaFest? Odpověď můžete napsat tady do komentáře nebo na Facebook pod tento příspěvek, anebo na Instagramu mně do zprávy. V pátek odpoledne vyberu jednu maminku, která půjde na tuhle bezva akci! 🙂

Jedna odpověď na “MAMAfest – festival pro všechny podnikavé (nejen) maminky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..