Tip na ubytování v Dubaji – hotel Park Inn Dubai Motor City

Kde se v Dubaji ubytovat? To je asi otázka, která napadne každého, kdo sem má v plánu zavítat. Co je ale dobré pro jednoho, nemusí být vhodná volba pro druhého a naopak. Chci vám ale představit hotel, ve kterém jsme byli ubytovaní my – hotel Park Inn Dubai Motor City. Jednoduše proto, že tenhle hotel je relativně nový, s úžasným personálem a službami, je baby-friendly, ale stejně tak vhodný i pro bezdětné a zaslouží si pozornost i přesto, že neleží hned u moře.

Poloha hotelu

Hotel leží nedaleko (asi 20 minut) od letiště, v části Motor City, hned u závodního okruhu. Na své si tak mohou přijít milovníci rychlých kol (hluk jsme ale nezaznamenali, naopak nám přišel hotel klidnější oproti jiným, které jsme navštívili). K moři se dostanete autem také za 20 minut.

Kousek od hotelu jsou Dubai Miracle Garden, které určitě stojí za návštěvu (bohužel v době našeho pobytu byly ještě zavřené)

My jsme z hotelu jezdili taxikem všude (bylo to pro nás nejrychlejší a nejpohodlnější, když jsme za dva dny chtěli stihnout co nejvíc), dole pod hotelem u hlavní silnice je ale autobusová zastávka, odkud se můžete svézt do centra Dubaje.

Pokoje

Pokoje jsou prostorné (alespoň ten, co jsme měli my), vzdušné a čisté. Postele jsou pohodlné a velké tak, že i s Emmičkou uprostřed jsme se krásně vyspali. Troufnu si říct, že i s dalším prckem (ne že bysme ho teď plánovali) by nebyl problém se do téhle postele vměstnat a říct, že se člověk dobře vyspal.

Co jsme opravdu ocenili, byla připravená dětská postýlka a taky šatna, kam se nám pohodlně vešly všechny naše kufry s věcmi.

Koupelna byla krásně prostorná. Jediná výtka by byla k tomu, že ze sprchového koutu voda při sprchování tekla i mimo (asi špatný sklon pro odtok vody), což bylo pak trochu nebezpečný protože se to tam dost smekalo.

Stravování

Můžete si vybrat jestli chcete pobyt bez jídla, se snídaní nebo rovnou i s obědem nebo večeří. My měli “pouze” snídani. A jídlo musím opět pochválit. Nejen kvůli chuti, ale i kvůli personálu, který se o nás perfektně staral. I když jsou zde švědské stoly, obsluha vám ráda udělá třeba palačinky nebo vajíčka na přání. A do čeho jsem se vážně zamilovala, byla ta jejich podlaha!!!

Protože byla Emmička unavená, tak spala dlouho (a já ji nechala – není nic horšího než protivná, nevyspalá Emma), takže dva dny přicházela o snídani. Díky skvělému personálu jsem jí ale mohla dát do krabičky nějaké jídlo a vzít jí ho na pokoj. To jsme opravdu uvítali!

Dětská židlička je samozřejmostí.

Vybavení a služby hotelu

Na střeše hotelu můžete využít bazén, který je hlídaný, a je odsud výhled do okolí (pokud ten výhled zrovna nepřekazí všudepřítomný písek ve vzduchu).


Svoji fyzičku nemusíte ztratit, když navštívíte místní posilovnu.

Nechejte se hýčkat a domluvte si masáž.

Snaží se být eko, což se obzvlášť v Dubaji cení.

Hned pod hotelem je menší obchodní zóna včetně, a teď pozor!, dětského zabavního parku. No a to je přece velký plus pro rodiny s dětmi 🙂 

A jak to vidím? 

Klady

  • velké a prostorné pokoje
  • pohodlná postel
  • ochotný a příjemný personál
  • výborná snídaně
  • baby-friendly přístup
  • strategická poloha (na nejznámější místa se dostanete do 30 minut)
  • zábavní park pro děti hned pod hotelem
  • díky tomu, že nebyl hotel úplně plný (sezóna teprve začíná), nebyl problém domluvit pozdější check-out, takže jsme nemuseli sedět celý den s Emmičkou na letišti (let jsme měli až ve 21:30)

Zápory

  • není u pláže

My si pobyt v tomhle hotelu užili a určitě se sem rádi vrátíme.

Cena za noc a dvoulůžkový pokoj: 2.400 Kč

Cena se mění, takže zkontrolujte na jejich webu: https://www.parkinn.com/hotel-dubai-motor-city

Všechny fotky hotelu najdete tady:

« z 3 »

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..