Maršovská rychta – restaurace, kterou stojí za to navštívit

Jak jsem slíbila, budu sem dávat recenze nejenom různých produktů, ale i míst a zařízení, které jsme s rodinkou navštívili.

Nejsem žádný specialista přes jídlo. Jsem ráda, že zvládnu uvařit základní věci a že doma přežijeme :D. Takže moje hodnocení jídla berte radši alá Babica než alá Pohlreich! Spíš Vám v těchto recenzích chci říct, nejen jestli jsme si tam pochutnali, ale taky pro nás rodiče, jestli je objekt  baby friendly.

Jako první recenzi jsem si vybrala restauraci Maršovská rychta, která se nachází ve vesničce Maršovice kousek od Nového Města na Moravě. S Emmičkou jsme tady byli poprvé, i když já jsem restauraci před tím několikrát navštívila. Nikdy jsem ale nezkoumala věci, které se týkaly dětí. Tentokrát jsem se na to zaměřila.

Objekt se nachází kousek od hlavní silnice, která prochází Maršovicemi. Parkovat se dá hned u restaurace. V létě má tento podnik otevřenou velkou zahrádku, kam jsme my ale kvůli nepřízni počasí nemohli jít. Hodnocení venkovní části si musím tedy odpustit.

Obrovskou výhodou je, že dovnitř můžete i s kočárkem a nikdo Vám nemusí pomáhat do schodů, které tam nejsou. Bezbariérový přístup je super.

My jsme tady byli na nedělním obědě a museli jsme si rezervovat stůl, protože jinak bychom si nesedli. Restaurace je oblíbená, takže když jsme dorazili, bylo téměř plno. Sedli jsme si ke stolu kousek od vchodu, abychom se nemuseli s kočárkem nějak složitě proplétat mezi stoly, i když by se to určitě dalo.

Sotva jsme se posadili, už u nás byla obsluha a zanedlouho jsme měli i objednáno.

Hned u vchodu se nachází dětský koutek, což je další super věcička pro ty, kteří už mají o něco větší děti než já. Děti se zabaví a vy můžete v klidu poobědvat.

Další výhodou je, že jídlo Vám přinesou opravdu rychle. Takže, kdo má děti neposedné, tak tahle restauračka se hodí i pro ty, co by si radši jinak zašli na rychlovku do fast foodu. Jídlo, co jsme si dávali my, bylo výborný.

I když jsem měla co dělat, abych to do sebe všechno nasoukala, neodolala jsem a ještě jsem si dala palačinky :-). I když se z obrázku úplně nemusí zdát, tak jsou luxusní záležitost a opravdu vřele doporučuji.

IMG_20170903_132522

Za mě je Maršovská rychta jeden z top podniků, nejen co se týká jídla, ale taky co se týká služeb pro nás s kočárky!  Takže kdo to má do Maršovic kousek, anebo je někde poblíž na výletě, neváhejte a tenhle povedený podnik navštivte. Určitě stojí za to!

Byli jste už v Maršovské rychtě? Jaké máte zkušenosti vy? Podělte se o ně s námi J

image-0-02-05-ce9e3568b5d227e87c1e97aee5e039dc00d99c4eba293071094e04f8f5b0e594-V

 

 

Pokud chcete vědět o restauraci víc, vše najdete na jejich webových stránkách: http://www.marsovskarychta.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..