Hotel Seehof v Tyrolsku – nejlepší volba pro rodiny s dětmi

Pokud se chystáte do Tyrolska a váháte, kde se s dětmi ubytovat, čtyřhvězdičkový hotel Seehof v Kössenu v oblasti Kaiserwinkl je pro vás jako stvořený. Dalo by se říct, že se jedná o celé městečko pod jednou střechou. Nemáte děti? Vůbec nevadí! Na své si totiž přijdou i ti, co žádné děti nemají.

My jsme tady strávili úžasné tři noci a ani zdaleka jsme nevyzkoušeli a nevyužili všeho, co tohle místo nabízí. Je to hotel, který je sice ideální pro rodiny s dětmi, ale vyžití si najdou jak jednotlivci, páry, mladí i senioři. Místo je určitě vhodné také na firemní teambuildingy. Prostě a jednoduše – JE TO HOTEL PRO VŠECHNY.

Poloha hotelu

Hotel leží na strategickém místě, na okraji jezera Walchsee v tyrolské oblasti Kaiserwinkl, hned na trase cyklostezky, kterou se dostanete na spoustu zajímavých míst. Do centra městečka Kössen je to necelých 7 km a po pouhých 2 km se dostanete do malebné obce Walchsee.

Služby hotelu

Množství toho, co nabízí tento hotel pod jednou střechou, je až neskutečné. 

Na prvním místě nelze jinak než zmínit wellness, bazén jak vnitřní tak venkovní a aquapark, kde se vydovádí nejedna dětská i dospělácká dušička. Kdybych v tu dobu nebyla těhotná, lítám tam na tobogánu a klouzačkách jak blázen :). Je pravda, že to ale za mě krásně vzala Emmička a my měli co dělat, abychom ji po třech hodinách dostali ven. V této části najdete i odpočívárny pro děti s televizí, ale i přebalovacími pulty nebo mikrovlnkou pro ohřátí jídla nejmenším.

Do světa saun a wellness se s malými dětmi nedostanete. My jsme tam s Emmičkou mohly alespoň nakouknout a Filip to i za mě vyzkoušel. Prý to bylo moc fajn (asi i proto, že si od nás holek mohl na chvíli odpočinout) :). Je zde ale i rodinná sauna, kterou můžou využít rodiny s dětmi. Když jsme zde byli my, tak bohužel nefungovala.

Pro ty, co nechtějí strávit čas jenom v tomhle nádherném hotelu, je karta Kaiserwinkl, kterou obdržíte v ceně ubytování v den příjezdu. Ta vám zaručí slevy a výhody při vstupech a využití různých atrakcí právě v oblasti Kaiserwinkl.

Dětský klub. Tohle je za mě naprostá pecka. Šest dní v týdnu zde funguje hlídání dětí pro děti od čtyř let. Každý den jsou pro ně vymýšleny různé aktivity a děti se tak určitě nenudí. Jediná nevýhoda může být cizí jazyk. V klubu se totiž mluví jen německy. 

Děti do 6 let se mohou zdarma projet na poníkovi. Mimo to ale můžete využít i lekce jízdy na koních nebo dokonce za 30 eur na noc ustájit svého koně.

Hotel nabízí i nespočet sportovních aktivit. Využít tak můžete posilovnu, tenisové kurty, beach volejbal, bowlingové dráhy, stoly na ping pong. Vše v ceně ubytování.

Půjčit si můžete také za malý poplatek horská i elektrická kola nebo zdarma nordic hole, míč na volejbal. Tenisové rakety jsou k dispozici za 2 eura.

Parkování je zdarma v hotelových podzemních garážích.

Zdarma můžete využít kyvadlovou dopravu do a z vlakového nádraží v městečku Kufstein, a to v rozmezí od 10 do 17 hodin.

Recepce funguje 24 hodin denně a je součástí budovy, která je na druhé straně silnice, než jsme byli ubytovaní my (přišlo mi to, že tam, kde jsme byli ubytovaní, byly převážně pokoje pro rodiny s dětmi a v té, kde byla recepce, byli ubytovaní ti, co děti neměli). Každopádně tato budova je s tou druhou propojená podzemní chodbou, která pod silnicí prochází, takže se nemusíte bát, že byste například při nepřízni počasí mohli zmoknout. Ven totiž vůbec nemusíte jít.

Stravování

Hotel nabízí jak ubytování pouze se snídání, tak polopenzi i plnou penzi. My jsme využili polopenze. S klidným srdcem tady můžu napsat, že se jednalo o jeden z mála hotelů, kde bylo jídlo naprosto luxusní a kde bylo vidět, že si s jídlem kuchaři opravdu vyhrají. Dlouho jsme si nikde tak nepochutnali jako právě v tomhle hotelu. 

Hned první den při večeři jsme byli usazení k našemu stolu, který byl “náš” po celou dobu pobytu. Odpadlo pak lámání si hlavy s tím, kam se posadíme.

Každé ráno jsme měli na stole připravené hotelové noviny, kde jsme se dozvěděli nejen aktuality přímo z hotelu a jídlo, které bude servírované k večeři, ale také počasí nebo aktivity, ke kterým jsme se mohli registrovat. Nikde jsme zatím hotelové noviny nedostávali, tak to pro nás byla novinka, která byla ale moc příjemná.

Jídlo bylo naprosto famózní a večeře o pěti chodech byla přímo božská. No uznejte sami…

Hotel nabízí další restauraci a bar, kde se konají různé večerní akce. Tato restaurace pak nabízí dalších až 300 míst k sezení.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí víc druhů pokojů a rodinných studií. My jsme bydleli v dvoulůžkovém pokoji Harmonie s možností rozložení gauče jako jednolůžko, čehož jsme s Emmičkou využili. Pokoj byl prostorný, s akorát velkou skříní, kam se nám vešly kufry. Koupelna byla menší, ale čistá. Na pokoji jsou k dispozici župany a pantofle, které je možné využít do wellness a k bazénům. Televize a internet už beru jako samozřejmost, takže ani tady tyto služby nechyběly. Pokojová služba funguje každý den.

K pokoji náležela terasa s částečným výhledem směrem k jezeru.

Co se týká personálu, ten fungoval na jedničku s hvězdičkou. Všichni byli usměvaví, při jakékoliv otázce byli nápomocní a dokonce, když se Filipovi “podařilo” ztratit na večeři mobil (vypadl mu z kapsy na židli), našli ho a druhý den nám ho vrátili.

Už jsme procestovali kus světa a byli ubytovaní v různých hotelech, ale tohle je prozatím TOP 1 hotel, ve kterém jsme kdy mohli strávit pár dní.

Takže jestli ještě nevíte, kam se vydat na dovolenou, zkuste hotel Seehof. Rozhodně nebudete litovat!

Víc informací o hotelu, včetně aktuálních cen, získáte na jejich stránkách www.seehof.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..