Hotel Jezerka – luxusní wellness odpočinek pro všechny rodiče

I rodiče si zaslouží odpočinek. A proč by to nemohlo být rovnou ve wellness? Takže domluvte hlídání – babičky a dědečkové určitě rádi pomůžou – a vyražte za relaxem!

Hotel Jezerka, jehož součástí je právě wellness centrum, je doslova uprostřed lesů kousek od Sečské přehrady a nabízí nepřeberné množství zábavy a služeb. Výhodou tohoto hotelového wellness je, že nemusíte být ubytovaní, abyste mohli wellness navštívit. Což byl třeba náš případ.

V hotelu jsme ubytovaní nebyli, takže vybavení pokojů, možnosti, které hotel nabízí, nebudu a ani nemůžu komentovat. Každopádně hotel vypadá luxusně a myslím, že sem určitě jednou zavítáme i s Emmičkou (zahlídla jsem tam totiž úplně úžasný vnitřní dětský koutek – no spíš bych řekla KOUT.

Ale zpátky k našemu výletu do wellness. Vstup do wellness centra jsem dostala jako dárek k narozeninám (tip pro pány, čím můžete udělat radost své drahé polovičce!). Domluvili jsme si  babičku, že nám pohlídá Emmičku, a mohli jsme vyrazit…

Po příjezdu k hotelu jsme byli překvapení, že tak velké parkoviště u hotelu je ÚPLNĚ plný. Jeli jsme tam ve všední den, takže jsme to opravdu nečekali (že by známka oblíbenosti hotelu?). Každopádně nám naštěstí uvolnil jedno místo jeden odjíždějící návštěvník, takže jsme nakonec zaparkovali. HURÁ!

Vstup do wellness je přes recepeci hotelu, my byli trochu zmatení, nikde to není značený, ale naštěstí tam moc jiných možností není, takže ani vám určitě nedá tolik zabrat případné hledání (když teda zapomenete tuhle moji dobře míněnou radu :).

Tak a teď už k samotnému wellness. Byli jsme uvnitř 90 minut a popravdě bych zvládla pobyt i delší dobu. Upozorňuju, že jako do všech saun (teda, co jsem kdy byla) je nutný vstup pouze v prostěradle. Nic pro stydlivky, ale zkuste se informovat, kdy tam bude nejmíň lidí, pak to jistě zvládnout i ti nejstydlivější.

A co wellness v Jezerce nabízí? Najdete tady finskou saunu, biosaunu, infrakabinu, tropickou saunu, hammam, tepidárium, solnou lázeň, odpočívárnu, vířivku uvnitř i venku, ochlazovací bazén uvnitř i venku, sprchy, bar, střešní terasu a další. Kromě venkovních “atrakcí” jsme samozřejmě vyzkoušeli úplně všechno. (ehm… já teda vlezla do ochlazovacího bazénku jen po břicho. Dál to prostě nedám, jsem srab :D)

Všechno je nové, čisté, udržované, takže si to člověk opravdu užívá.

Kdo má ještě navíc chuť a čas, určitě doporučuju zajít na masáž! Musíte přeci využít čas sami pro sebe úplně na maximum. A masáž po saunování je prostě skvělá! Navíc nemusíte nikam přecházet. Masáže jsou hned hned vedle saun. Nutná je ale rezervace předem. Já měla rezervovanou masáž zad a nohou na 60 minut a kdybych si mohla vybrat, tak určitě zvolím delší dobu. Než se nadějete je hodinka pryč 🙂

Uvnitř wellness jsem radši nefotila, přece jen by to mohlo někomu vadit, takže fotky pouze z venku hotelu a více fotek najdete na oficiálních stránkách hotelu. Tak se mrkněte, vypadá to ve skutečnosti stejně jako na fotkách :).

Tak na co čekáte? Zmobilizujte babičky a vyražte za odpočinkem!

Více informací: Wellness centrum Jezerka

Follow my blog with Bloglovin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..