Bohinj Eco Hotel – skvělé ubytování pro rodiny s dětmi ve Slovinsku

Další tip na ubytování ve Slovinsku je tenhle hotel ve městě Bohinjská Bistrica. I když jsem říkala, že Kranjská Gora je pro mě TOP. Tenhle hotel nabízí tolik možností, tak si myslím, že je nutnost vám o něm říct.

Jak vypadají pokoje?

Hotelové pokoje jsou velmi prostorné a čisté. My měli pokoj s balkónem s krásným výhledem na hory. Víc vám asi řeknou fotky.

Snídaně s velkým výběrem

Snídaně jsou formou švédských stolů a každý si přijde na to své. Jídelní židličky tu mají a Emmičce dokonce přichystali její vlastní talíř i příbor.

Skvělé vyžití pro rodiny – aquapark a wellness

Co považuju za opravdu bezva věc je, že součástí hotelu je i wellness a aquapark. To jistě ocení rodiny s dětmi. Emmička z toho byla nadšená. Je zde skvělý bazének pro ty úplně nejmenší, velký bazén s různými protiproudy, jeskyněmi, horolezeckou stěnou, vířivkami i tobogány. V letní sezóně je přístupný prostor s venkovním bazénem, lehátky a slunečníky. My jsme venkovní část bohužel využít nemohli právě proto, že sezóna ještě nebyla. I tak nám to bohatě stačilo. 

Obrovskou výhodou hotelu je, že i když je aquapark vedle hotelu, hoteloví hosté mohou sjet výtahem do podzemí a podzemní chodbou se dostat přímo do šaten aquaparku. S většími dětmi můžete navštívit i saunový svět nebo wellness. My jsme tuhle možnost nevyužili. Náš čas tam byl dost omezený.

Hotel dále nabízí restauraci nebo třeba bowling.

S tímhle hotelem jsme byli moc spokojení a určitě doporučuji pro rodiny s dětmi.

Cena za ubytování ve 2lůžkovém pokoji: cca 2450 Kč/noc (cena v květnu). V sezóně bude dražší. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..